Searching...
24 Haziran 2011 Cuma

Göbek eritme yöntemleri

type='html'>

Arkadaşlarınız balkon yaptın diye sizle dalgamı geçiyor. işte size doğal bir çözüm. göbek eritmek için ne yapmalı diyorsanız.

Hepimiz biliyoruz ki kış aylarından kilo alırız ve bu bizi mutsuz eder. Hiç bir kadın kilolarıyla mutlu değildir sadece rol yapar. Hangi meyveler ve sebzeler kilo vermek için faydalıdır. işte cevaplar.

göbek eriten diyet listesi

MUZ: Potasyum oranı yüksek olan bu meyve, vücutta karnın şişmesine neden olan sodyum miktarını kontrol altında tutar.

YOĞURT: Karın şişliğine neden olan bakterileri yok eden faydalı bakteriler üretir. Ayrıca vücuttaki insülin miktarını dengede tutmaya yardımcı olur.

ÇİLEK: Bu meyveler antioksidan içerir. Vücuttaki kan akışını arttırır, kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlarlar. Eğer egzersiz yapmadan önce yoğurt ve çilek tüketirseniz kaslarınız çalışmaya hazır hale gelir.

YEŞİL ÇAY: Günde üç bardak yeşil çay metabolizmanızı güçlendirir ve ekstra 30 kalori yakmanızı sağlar. Ayrıca yağları da eritir.

TURUNÇGİLLER: Egzersiz sırasında yağların yüzde 30 oranında daha hızlı yanmasını sağlar. Yiyeceklerinize bol bol limon sıkabilirsiniz. göbek eriten yiyecekler

TAHILLAR: Tahıllarda bulunan lifler, vücudunuzun insülin seviyesini dengede tutar. Bu da yağ hücrelerinizin küçülmesini sağlar. Vücudunuz bu tip gıdaları diğer yiyeceklere göre daha yavaş yaktığı için daha geç acıkmanızı sağlarlar. DDDD

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Back to top!